Wystawa Malarstwa Pawła Garwola

pt, Sie 21, 2009

Obrazy

Paweł Garwol

Wystawa Malarstwa Pawła Garwola

Z wielką przyjemnością dajemy sobie prawo do zaproszenia Państwa do Ustronia na wystawą niezmiernie utalentowanego, młodego Artysty – Pawła Garwola…

W dniach 1 września – 10 października 2009 Galeria Touch of Art zorganizowała wraz z Hotelem Belweder***** wystawę kilkunastu Prac ze zbiorów Artysty. Wernisaż, na którym będzie można porozmawiać z Artystą zaplanowany jest na 4 września na godzinę 18 w Hotelu Belweder przy ulicy Zdrojowej 15 w Ustroniu. Praca Pawła to nowoczesne Obrazy, dające do myślenia, poruszające problemy współczesnego świata i współczesnego człowieka jako integralnej całości.

Wystawa jest dodatkowo ciekawa z uwagi na sam format niektórych Prac. Rzadko ma się możliwości podziwiać obrazy o formacie 180x200cm, a takie właśnie Prace Artysta obiecał zaprezentować.

Zapraszamy więc Państwa serdecznie do Ustronia, do zwiedzenia wystawy, a także zakupów Prac, gdyż 5% dochodu przekazane zostanie na konto organizacji Unicef wspomagającej tych najmniejszych, najbardziej potrzebujących.

 

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Pawła Garwola -> kliknij

,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 43 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.

Administrator serwisu www.malago.pl

Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

3 komentarze dla “Wystawa Malarstwa Pawła Garwola”

 1. admin napisał:

  fajne oko czyj to obraz?

 2. admin napisał:

  Będąc uczestnikiem portalu malago i,daj Boże,komentatorem lotów różnych wysokości,będąc jeszcze przy tym psychologiem społecznym na nie tylko własny użytek,zauważam u odwiedzających te strony(da się już wyraźnie zaobserwować to zjawisko!)swego rodzaju niemoc,kóra może w młodocianym wieku utrwalać się i w starszym manifestować nieprzewidywalnymi teraz działaniami, tworząc nieznane jeszcze odmiany demencji!Może właśnie jest to demencja,której geneza – podejrzewam – wywodzi się tu z… El-Kultury, a która zaczyna wyraźnie już objawiać się na skalę ogólnoświatową następującymi syndromami:
  1.Postępujący zanik umiejętności czytania ze zrozumieniem dłuższych treści.
  2.Postępujący zanik umiejętności pisania za pomocą akcesoriów rozpowszechnionych w XX wieku,a zwracanie się w stronę li tylko naciskania klawiszy.
  3.Postępujący zanik epistolografii; zjawisko to warunkowane jest limitem znaków w zapisie SMS-u.
  4.Tworzenie specyficznego El-języka odbiegającego w szczególny sposób od kanonów ortografii i gramatyki języka polskiego.Przykład pierwszy z brzegu: miast pisania „nie” pisze się „nei”.
  5.Coraz wyraźniejsze symptomy tzw. wtórnego analfabetyzmu już na poziomie gimnazjalnym.
  6.Zwracanie się w stronę oglądania a nie czytania – tworzenie „kultury piktogramów”, objaw: mazanie po murach(czymś odrębnym jest tu Sztuka prawdziwego! grafitti).
  7.Rozkojarzenia myślowe,nawet w przypadku patrzenia na obraz a nie postrzegania załaczonej treści objętościowo większej niż SMS; wybitnym przykładem tej ułomności,która w niedługim czasie może okazać się zaletą eliminacji zbędnych treści,jest przypadek przedstawiony w pytaniu wcześniejszego komentatora podpisanego daIIII.
  Wszystkie te aberracje dzieją się na oczach żyjącego pokolenia w równej mierze ze zmianami klimatycznymi, które – co powszechnie nie jest tak do końca eksponowane – nie mają jedynie źródła w ludzkich działaniach,a w dość sporym stopniu w energetycznych, cyklicznych działaniach Słońca…
  Cóż,pozostawać więc mamy w niemocy, którą indukuje w nas nasza Gwiazda,czy niemocy,którą spowija nas progres cywilizacyjny!??…
  Dla niektórych,antidotum i wręcz refugium jest uprawianie sztuki…
  Czy są to pomazańcy boży,czy raczej… powinni… szczeznąć?…
  Pytanie proste, gorzej z odpowiedzią… Są jednak przesłanki,że artyści,to mąciciele ustalonych porządków społecznych,a to może mieć cechy anarchistyczne,które – uważa się – uległy właśnie szczeznięciu…?…
  Vidor

 3. admin napisał:

  To jeszcze ja,Vidor,mam niejaki kłopot,może ktoś mi odpowie,bo nie wiem już gdzie szukać tej odpowiedzi… Tak!,rodzaj demencji właśnie!
  Chodzi mi o k r o p k ę przy cyfrach i liczbach,która niepostrzeżenie wdarła się w polski druk.Chciałbym wiedzieć dlaczego i jakie są ku temu prawidła,by pisać,np.:
  „5.Festiwal…” a nie: „5 Festiwal…”
  albo: „Ala zerwała 18. kwiatków”, a nie:
  „Ala zerwała 18 kwiatków”.
  Skąd wzięła się ta kropka!?? Obserwuje ją już chyba blisko 10. lat!
  Vidor


Dodaj komentarz

*