O nas

O nas
Witamy Państwa serdecznie!

Serwis malago.pl to strona skierowana głównie do osób poszukujących w sieci informacji na temat polskiego malarstwa współczesnego.

Prowadzony przez entuzjastów i samych Artystów plastyków serwis ma za zadanie przybliżyć Państwu czym obecnie jest polski rynek sztuki współczesnej, a w szczególności malarstwa.

Patronem medialnym serwisu jest galeria www.TouchofArt.eu , dzięki której udaje nam się dotrzeć do bardzo ciekawych współczesnych Twórców i zaprezentować Państwu Ich obrazy.

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności Artystów, do korespondencji i komentarzy pod artykułami, których z każdym dniem przybywa. Stale poszukujemy osób zainteresowanych dzieleniem się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami oraz opiniami na temat tego co ciekawego dzieję się we współczesnym malarstwie polskim.

Obiecujemy stale rozwijać nasz serwis, uaktualniać działy, pisać o ciekawych wydarzeniach i akcjach promujących polskich artystów. Tematów na pewno nam nie zabraknie, gdyż już nawet pojedynczy obraz prowokuje nieraz do bogatej interpretacji i opisów tego jak nas porusza. Jako zespół redakcyjny chcielibyśmy Państwu dostarczyć jak najwięcej właśnie takich poruszających opisów, dogłębnych analiz, spostrzeżeń na temat trendów i kierunków zmian w dziedzinie polskiego malarstwa współczesnego.

Pozostajemy zatem z uwagą otwarci na Państwa sugestie i opinie, a jeśli ktoś Państwa chciałby się nieco śmielej wypowiedzieć, oferujemy możliwość publikacji autorskich tekstów.

Państwu i sobie życzymy wielu emocji przy tworzeniu i przeglądaniu naszego serwisu. Zapraszamy zatem do zgłębiania arkanów malarstwa na www.malago.pl

Zespół Redakcyjny malago.pl