Jarosław Jaśnikowski – PRAWDZIWE OBLECZE WŁADCY BŁAZNÓW

wt, Kwi 20, 2010

Aktualności, Obrazy

Jarosław Jaśnikowski – PRAWDZIWE OBLECZE WŁADCY BŁAZNÓW

„PRAWDZIWE OBLICZE WŁADCY BŁAZNÓW”
Przerażenie ogarnęło poddanych, gdy ich Władca, Prześmiewca Rzeczywistości, Naczelny Kuglarz, postanowił poznać swe prawdziwe oblicze. I choć poddani, próbowali nawet przemocą odwieść Władce Błaznów od swych zamiarów, ten jednak na przekór nim stanął na przeciw lustra prawdy. Efekt tego poczynania zaskoczył go bardzo, bo otóż okazało się, że On Satyr Świata Absurdu jest… artystą i to do tego człowiekiem. Fundamenty Światów Alternatywnych zadrżały w posadach.
Malowałem sobie kolejny obraz, gdy przelotnie, zerknąłem na lustro wiszące nieopodal na ścianie mej pracowni, lecz zamiast swego oblicza, na moment ujrzałem w nim dziwną, zniekształconą twarz z jeszcze dziwniejszym, rogatym nakryciem głowy. Przez chwilę owa istota patrzyła na mnie przerażona, a potem znikła. Równie przerażony spojrzałem na zegarek. Druga trzydzieści w nocy… chyba czas najwyższy iść spać.

Jarosław Jaśnikowski

Jarosław Jaśnikowski – Prawdziwe oblicze Władcy Błaznów – obraz olejny – 90x65cm

 

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Jarosława Jaśnikowskiego: https://www.touchofart.eu/galeria/Jaroslaw-Jasnikowski/

 

 

 

 

, , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*