Elżbieta Giza – … z Wiolonczelą…

śr, 12 maja, 2010

Aktualności, Obrazy

Elżbieta Giza – … z Wiolonczelą…

ROZMARZENIE Z WIOLONCZELĄ

Pękło me serce przy Tobie i grać już zaczęłam inaczej. W trzymaniu miałam swe dźwięki , lecz ulatywać zaczęły. Delikatnie trzymałam się swej myśli przy Tobie, a dźwięki leciały do Ciebie leciały. Nie patrzę na świata szum ja szum mam w swej głowie. Szum morza przy Tobie. Widziałam Cię boso na plaży jak szedłeś w uśmiechu i błogiej radości ,gdy już poznawać mnie chciałeś. Beze mnie morze kochałeś beze mnie a ja chcę być tymi z Tobą powrotami. Poczekam na nasze powroty. Dla Ciebie wspomnieniem ciągłym jestem i ślady me widzisz na piasku i idziesz po nich za mną i graniem mym dla Ciebie. Szum morza jest wszędzie i Twoje piękne ślady ,i nogom Twym gram. Usiadłam koło nich i ramię Twe poczułam na sobie i szum został w delikatnych mych uszach. Słyszę to teraz przy Tobie i byłeś beze mnie. Ja wciąż marzę w tych chwilach o Tobie i kocham i marzeniem jestem.
Moje powroty do miejsc zostaną we mnie zawsze i zawsze mam w sercu ten dzień.

Obraz olejny "Z wiolonczelą"

Obraz olejny „Z wiolonczelą”

Deszcze padają mi za oknem ja jestem przy Tobie i nic nie chcę. Wsłuchaj się ze mną czy jeszcze Twa dusza poznaje me dźwięki, czy jeszcze tęsknotą jesteś. Mój świat wciąż pięknieje przy Tobie i pójdę za pięknem i piękna poszukam na świecie, choć wiem, że zawsze jest w Tobie. Odchodzisz w bojaźni ode mnie i szczęście omijasz dostając w prezencie, szczęście omijasz. Jak gram dla Ciebie ma dusza maluje swój świat i biorę Cię zawsze do siebie. Maluję i czekam na moje wzięcie. Zostawiam swe w Tobie myślenie i spełnienie nocami swymi. Kocham marzyć o Tobie i z Tobą będę zawsze do śmierci mych. To ŻYCIE nas znalazło dla siebie a JEMU ufać chcieliśmy. Twoje i moje tęsknoty zostały znalezione dla naszych serc. Ja ŻYCIU mojemu jestem w wdzięczności za Ciebie. I kochaniem dla Niego. Nasz świat był podobny i podobne nasze pragnienia w muzyce naszej spotkać się musiały. A pragnąć strasznie chciałam i niestrudzenie w kochaniu czekałam. Pozwól zamienić me tęskne marzenia w mym graniu dla Ciebie w mej wiolonczeli zostawię swe brzmienia… Mych oczu nie otwieraj teraz ,niech ulecą do Niebios myśli moje dla Nas.
Obrazy mych pragnień Niebo zatrzyma i prezent nam ześle ogromny. I szczęście w pocałunku zakwitnie a złoto w deszczu rozkocha nas w sobie do nieprzytomności naszych. Pocałuj mnie w deszczu, rozkochaj mnie w deszczu i oczu nie będę otwierać….
…zastygnę w rozkoszy dla Ciebie i łzy popłyną po ciałach naszych i zawsze płynąć będą jak tylko swe usta w siebie zatapiać będziemy. W kochaniu naszym płaczem z radości rozsypiemy nasiona naszych uniesień i podziękowania do Niebios wyślemy tak mocno ZA NAS . Rozkochamy świat wielki naszą ogromną miłością a świat piękno swe rozda dla nas. Kochać na wieki …tak chciałam . Tak chciałeś kochać na wieki …tak chciałeś… a potem otworzę swe oczy i patrzeniem Cię znów zaczaruję…

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*