Elżbieta Giza – obraz olejny Zostań przy mnie

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Zostań przy mnie

Tylko jak mam Twe tchnienie obsiądą mnie motyle. Tylko jak usłyszę bicie Twego serca one też będą przy mnie. Tylko jak poczuję Twe bicie obok od świtu już w uśmiechu gram. Motyle mi niosą moje smyki i one poruszają strunami a ja w zdziwieniu gram i chcę ,bo jesteś teraz tylko TY i Tobie jestem oddaniem. Siedziały we mnie co wieczór melodie ,gdy kładłam na nas swe pędzla tchnienie…siedziały a łzy po kawałku padały na skrzydła ich ciał. To moje błaganie i prośba o zostanie Twoje…czy zostaniesz ? Czy znajdziesz jeszcze powód zostania .?Nie poruszę już nic innego , bo nic mnie nie słucha – poruszać chcę Ciebie – zostaniesz mój miły ?

Jak te chwile są inne, gdy wiem że słuchasz w zawstydzeniu .Jak zaczepnie patrzysz na mnie, jak mnie obserwujesz ,sprawiasz mój niepokój i on mnie niepokojem unosi. Już myśli mam inne już będą inne…a jeszcze inne być muszą. To wciąż nasza nieskończona melodia i ciągle gra i chce by grała… dopóki będziesz i słuch Twój odbierać je będzie. Nie cofaj swych myśli , bądź z nimi przy mnie ,ja je odbierać będę – jeśli wciąż pozwolenie odbiorę.

Zostań-przy-mnie
Przy sercu Twym położę wygrane wszystkie kwiaty a z nich oddzielę tylko róże…same róże…nasze róże. Niech już żadne kwiaty nie maja prawa przysłonić nam róż. To skrzydlate tchnienia motyli przynoszą różany we mnie zapach i cały mój pokój ma ich ducha jak gram dla Ciebie. Kolejna melodia ciśnie się z nowym bólem tęsknoty i znów do Ciebie powracam i znów proszę motyle i pomoc dla moich uderzeń kolorów na płótnie dla Ciebie. Skrzydlate stworzenia już wy prowadźcie me pędzle ja już nie mogę…Melodia kolejna mnie obdarła z sił i ból w tęsknocie zabrał mi ręce a bez nich nie mogę kolorów kłaść dla Ciebie nie mogę bez nich. Motyle jest was więcej ,pomóżcie mi kłaść kolory dla Twego Nieba. Twoje Niebo jest tak daleko ode mnie a tak blisko. To Twojemu Niebu wciąż gram , ale dochodzę tylko do chmur ? A gdzie jest wyżej gdzie ? Nie pozbieram płatków róż , nie dam rady one już zagrały i nie cofną czasu one zagrały…

Zostawiam Ci uśmiech wiecznie i wiedz ,że lustrem mym jesteś i nikt w mych pożądaniach nie odbije twarzy nikt. Podniosę raz tylko swój wzrok jak staniesz przy mnie i ma dusza weźmie Twój zapach do siebie –a wzrok już będzie podniesieniem moim . Moje w smyku granie zabiera Cię na Twoje światy –pokazywać mi będziesz. Twoje zostanie przy mnie jest moim wiecznym dla Ciebie graniem –a czar między nami już iści się w Niebie…Zostań …zostań daj szansę mej kobiecości w męskości….

Autor: Elżbieta Giza

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*