Elżbieta Giza – obraz olejny Złoty saksofonista

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Złoty saksofonista

Zmieniam swoje upodobania ,zmieniam wciąż. Rozkochuję się w moich instrumentach…ramionami je obejmuję –stają się ze mną całością. Nie odrywam od nich swoich myśli i lecę i chcę Ciebie zabrać w tę podróż. Obejmij ze mną mój instrument –zobacz należymy do siebie. Całość z nim – to my i nasze w nim oddychanie.

Wymieniam ich dusze, wymieniam ich barwy ,wszystkie są moim tchnieniem i moją w nich myślą o Tobie. Jestem pijany ich dźwiękiem i pić będę. To wtenczas widzę jak sypią się gwiazdy ,to wtenczas kwiatów mam więcej i koncert jest słuchany. Urodzę Ci tyle kwiatów i tyle gwiazd przy stopach Twych będzie, że już nic nie zapragniesz słuchać. Dam sobie w darze wiele myśli w mej muzyce i dam też w darze Tobie-obejmij mnie w mym instrumencie.

Kołysać będziemy tym światem i rytm zarazi wiele dusz szukających jak my kołysania .Zobacz tam zieleni się nasza ścieżka melodii i świecą już swym blaskiem nasze nowe tulipany. One wciąż płyną dla Ciebie w mym graniu –gdy dotykać też będziesz. Wezmę swój kapelusz i schowasz się ze mną i brać będziesz nasze nowe narodzone kwiaty ,bo wciąż gram a Ty czuwasz nade mną. Błyszczeć chcę swoją dla Ciebie siłą i złote tulipany w mych dźwiękach będą się kołysały jak nasze zboża latem. Tylko złotem Cię obsypię ,złotą moją melodią dla Ciebie owinę Ciebie wokół mego grania i złoto w mych rękach będzie dla Ciebie graniem.

Bądź przy mnie i obejmij mój złoty saksofon obejmij. Z Tobą mam same tylko złote myślenie. Myślenie jest moją poezją- jak wlać w Twe ciało świecące me gwiazdy i spadające na Twoje w blasku ciało. Gram wciąż niestrudzenie i cały złotem z Tobą się zatracę i trzymać ze mną zawsze będziesz moje instrumenty a mój saksofon jest naszym kołysaniem i kołysać chcę zawsze me ciało …trzymaj mnie w kołysaniu…trzymaj.

Złoty-saksofonista

Autor: Elżbieta Giza

 

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...

Dodaj komentarz

*