Elżbieta Giza – obraz olejny Zaproszenie

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Zaproszenie

Jesienią zgubiły się moje pragnienia, pamiętam jesienią, a były największe ..ubrana w czerwienie szłam przez sale pełne oczu na mnie a wzrok mój chował się zawstydzony. Przez twarze szukałam Ciebie choć serce me było Ciebie puste. Pragnienie dzwonienia było we mnie ,pragnienie Ciebie tak mocne, że własnych pędzli nie chciałam dostrzec. A pędzle moje wtenczas tak silnie malowały tak silnie dla Ciebie. Ukradkiem podniosłam wzrok choć wiedząc, że i tak spotka mnie pustka a chciałam tylko źdźbło z Twojej łąki do ręki. Nikt nie wiedział jak tęsknię za Tobą a rzuciłabym wszystko, każdego ważnego mej duszy człowieka dla Ciebie.

Zapraszałam Ciebie cały wieczór a świat nie odkrył mego pragnienia. Głowę miałam pochyloną ,łzy połykałam a włosy me stały się welonem w tej chwili godzinie. Czerwień mej sukni przyciągał do siebie pożądliwie oczy i choć już inna mogłaby tańczyć ten taniec …ja czekałam na Ciebie w czerwieni i jak bajkowy kapturek zmieniałam się w dziecko chowając swoją kobiecość. To jesień była i czekałam na liścia zeschłego w kopercie na zapach Twych lasów…czekałam ,a suknia ma spadła i już z gitarą swoją zostałam. Byłam cała w zaproszeniu dla Ciebie i światło świec mi darowałeś ,wzięłam je bez Twego ciała a pędzle malowały mnie w lustrze dla Ciebie.

Zaproszenie

Okno w jesieni otwarte rzuciło mi ostatnie zioła przed zimą do mego okrycia. Nie ubiorę tej jesieni i nie okryję się Twoim zapachem…tylko Ciebie zamienię w rośliny i będziesz już zawsze moim odzieniem. W Ciebie me ciało ubiorę, gdy przyjmiesz me zaproszenie. Czekam rozświetlona mą inną już tęsknotą ,ale wciąż czekam i zaproszenie czeka …czy nasz czas ma minąć i będziesz już żył nie spełnioną miłością???

Autor: Elżbieta Giza

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*