Elżbieta Giza – obraz olejny Zapomnij się ze mną

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Zapomnij się ze mną

Zapomnieć się chce, bo zawsze chodzi o me zapomnienie .Nie bierz ze sobą tego świata bo on czyha na nasze potknięcie niech czyha. Moja muzyka już się rozpoczęła a nie mam Ciebie, gdzieś stoisz w cieniu a na mnie już wyszło słońce.


Zapomnij-się-ze-mną

Weź światło ono jest teraz nasze i niech ten mroczny świat z ich myślami zostanie w tyle na zatracenie. Już dawno mam dla Ciebie swoją pieśń, ukradkiem pisałam słowa byś mógł się zatopić w jej wnętrzu. Weźmy ze sobą tylko to, bo o to nam chodziło ,zagramy gwiazdom niech pozwolą nam się zatracić w sobie a ja nie skończę tej melodii, aż świt nas przywita. Dlaczego wciąż masz na myśli za sobą świat ich myśli, niech zazdrość nie mąci Ci oczu to przecież wciąż iluzja tam nikogo już nie ma – jak to powiedzieć. Nie rań swej duszy myślami o przeszłych spojrzeniach przecież one przeszły. Zaraz wezmę Cię za rękę i dotkniemy tych cieni .Zostanę tylko ja i mój dla Ciebie urok do wzięcia i rozkosz jaką Ci w tej chwili daję. Bądź dziś moim zapomnieniem bo o niego zawsze mi chodzi-tego i Ty pragnąć chcesz i chcesz. Weźmy siebie w całości i nie walczmy o swoje małe kawałki bo dziś dzień zapomnienia nas dopadł. Spojrzę na Ciebie zawsze zalotnie i zostawię mój tajemny uśmiech – niech zostanie naszym zgadnięciem. Dmuchnij w obraz narysowany a cieni już nie ma tylko ja i światło we mnie zostanie, które dziś w rozkoszy przeniesiemy we dwoje na nasze melodie w tle.

Spokój wleje w Twe serce byś czuł mnie jak jestem Tobą na zawsze i zawsze będziesz mną a ja jak prezent wypadać będę z Twoich kolejnych pudełek, gdy rozwiązywać będziesz złote wstążki tak złote że płynąć będzie deszcz nut na mą gitarę. Zagramy już na niej do świata końca i koniec będzie. Koniec i znów nasz początek, jaki piękny znów początek –grając znów.

Autor: Elżbieta Giza

 

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*