Elżbieta Giza – obraz olejny Uwięziłeś mnie w tańcu

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Uwięziłeś mnie w tańcu

Nie podniosę wzroku na nic, mam twarz schyloną Twoim krokiem. Twoje proste, piękne nogi moje prowadzą przed nami. Spojrzałam na Twe silne uda i mięśnie i każde zgrubienie w wysiłku. Jak te nogi mnie zabierają do wirowania po Niebie. Tańczyć kocham a Jego nie ma i nie ma doskonałości a ja marzę o doskonałości i chcę ja przeżyć. To już tylko sny wiedzą jak tego chcieć chcę. Nie ma Ciebie a jesteś i wciąż tańczę z cieniami ,Twoimi cieniami i naszymi fioletami. Fiolety zasłaniają mi oblicze –nie pokażę go nikomu…Moje oblicze to Twoje oblicze i nasze kroki i tysiące kierunków obranych. Zasłoną przejdą do naszej muzyki, ona idzie po Twoich śladach i uczę się Twych kroków jak dziecko przemierzać. Stawiam je powoli ,bo boję się…Zostawiłeś mi myśl , tęsknotę i pragnienie brania mnie w ramiona.

To w tańcu zakryjemy nasze już od teraz myśli ,to taniec da nam inne widzenie i nie oderwę swych oczu od Ciebie i noce mam przetańczone z Tobą zawsze. Nic mi nie przeszkadza , nie chcę słyszeć świata, ale nasza muzyka może grać ciągle i nabierać rozpędu ,on mi teraz jest potrzebny ,chcę więcej przez nią zobaczyć…chcę poznać inne światy muzyką wplecione z Tobą. Chcę znać Twoje światy i będę w szacunku do tych dźwięków jakie na mej stęsknionej duszy położysz. Podniesiesz mój wzrok i pocałunek otworzy mi oczy a fiolety zaczną świecić blaskiem tajemnicy w świetle żółtego słońca i czekam wciąż na te chwile , a ich nie ma. Już następne urodziły się delikatne kwiaty dla Ciebie i następny czas przeszedł czy będzie następny i czy doczekam się tego…tego w tańcu przytulenia.

Uwięziłeś-mnie-w-tańcu

Nie mogę mieć innych ramion , bo więzienie przy Tobie mnie trzyma. Świat zagląda mi w twarz a ja mam dla Ciebie wzrok niewidomy ,skupienie w mej melodii jest zastygnięciem chwili. Boję się obudzenia , bo świat mnie wciągnie a ja chcę tańczyć w Twoich ramionach i innych nie dam chcieć. I bielą się posypię Twoja i moją głowę i czar jak w powieści pryśnie i weźmiesz mnie na ręce i przetańczysz te noce dla nas a nie wiesz, że już ciągle z Tobą tańczę i być nie może inaczej , to o nas będą pisać nuty , to o nas …i zostaniemy dla nich wieczni.

Autor: Elżbieta Giza

 

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*