Elżbieta Giza – obraz olejny Ożywię Twój smutek

wt, Lut 23, 2010

Obrazy

Elżbieta Giza – obraz olejny Ożywię Twój smutek

Ożywię Twój smutek i ożywiać będę…jest światło we mnie i mam je dla Ciebie. Wyjdź na jesień, której nie lubisz, wyjdź na deszcz, którego znać nie chcesz… Spójrz twarzy deszczu i przyjrzyj się kroplom czy one nie mają barw lata jesienią? Dlaczego więc smutek masz w sercu jak kropla do kropli podobna. Słońce jest we mnie i kroplę ze mną mieszaj ,a barwy których teraz nie ma za chwilę wejdą w drzewa i żyć będą i liście i ptaki, które cieszą się kroplami. To nic ,że szare kolory wokół , to barwa i nie odchodź od niej to na chwilę nostalgia, ale na chwilę a ja już się śmieję dla Ciebie zza drzew moich.

Ożywię-twój-smutek

Obróć głowę – jestem, obróć głowę…Nie ma mnie ??? Ależ jestem …już gdzie indziej tam krople mają inny odcień. To nie ważne ,że serce Twe nie chce jesieni , to nie ważne , ja jestem u Twych stóp jak liść pełzający i raz Cię dotykam i śmiech Cię ogarnia a raz frunę i biegniesz ,mnie znów nie ma…Naprawdę jestem – tylko serce otwórz nie myśl, reaguję tylko na dźwięki Twego serca. Dasz nam tą dzisiejszą pieśń jaką nosimy we dwoje od rana? I stworzymy śmiech w deszczu? Co tam…takie chwile są tylko chwilami a przecież ja ożywiam Twe delikatne myśli inne myśli .

Gdzie z nimi teraz jesteś? Wejdę w Twe myśli i ułożę dźwięki i spotkamy się płynąc na nich razem. Staniesz obok – bądź moim cieniem ja czuć Cię będę i czucie me nada mej melodii ten żywy dla Ciebie nastrój. Nie bój się jesieni, w szarości też są barwy one odbiją inne barwy dla naszych tęsknych dusz. Śmieję się zawsze …zawsze miałam Ciebie a teraz Ty masz mnie…

Nie uciekaj w smutek niech on wleje we mnie poezję teraz Twego serca a ja Ci zagram swoją inną już muzykę i będę ją zmieniać zawsze i zawsze się do łez śmiać będę , bo znajdę w tych drzewach, których nazywasz smutkiem mój powód do radości. On tam jest…zobacz tylko szerzej ,on nawet podaje Ci dłoń. Już pierwsze brzmienia płyną po Niebie a ja już nie widzę tych Twoich szarych kropel , tak już świeci światło właśnie w jesieni .To przy niej mam dar ułożenia najlepszych melodii. Nie zamykaj na siebie świata gram dla Ciebie zawsze i niech nawet świat się wali ,ja gram i śmiech zawsze usłyszysz, bo żywić Cię będę i ożywiać zawsze.

Autor: Elżbieta Giza

Zapraszamy do Galerii Touch of Art – w naszej ofercie znajdziecie Państwo obrazy Elżbiety Gizy -> kliknij

, , , , , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*