BARTŁOMIEJ KOWNACKI – AUKCJA CHARYTATYWNA

wt, Gru 7, 2010

Aktualności, Ludzie

Serdecznie Zapraszam w imieniu Aperio na aukcję charytatywną w Poznaniu 11 grudnia 2010r.
Cel szczytny więc proszę licytować wysoko!

Zaproszenie
A oto mój skromny Obraz na tę aukcję:

Puszczanie latawca 80x50 olej,płótno 2010

Pozdrawiam Bartłomiej Kownacki
, , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.

Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*