Leszek Harasimowicz: AKCJA PROMUJĄCA NOWY CYKL OBRAZÓW „30 WSPOMNIEŃ / 30 MEMORIES”

Leszek Harasimowicz: AKCJA PROMUJĄCA NOWY CYKL OBRAZÓW „30 WSPOMNIEŃ / 30 MEMORIES”

AKCJA PROMUJĄCA NOWY CYKL OBRAZÓW:

„30 WSPOMNIEŃ / 30 MEMORIES”

Czas trwania: 09.05 – 07.06.2011

Miejsce: www.leszekharasimowicz.com

Seria 30 obrazów na płótnie o wymiarach 20 x 20 cm, każdy z numerowanym certyfikatem, tworząca tematyczną kolekcję. Przez 30 dni pojawiać się będą na stronie kolejne obrazy, dostępne podczas trwania akcji w promocyjnej cenie. Powiadomienie o nowym obrazie przesyłane będzie codziennym newsletterem.

Od autora:

„Obraz” ma w przypadku cyklu „30 Wspomnień” głębsze znaczenie – to nie tylko dzieło sztuki na płótnie, ale i obraz świata widzialnego. Obraz, który jest nie kopią rzeczywistości ale porządkiem zaprowadzanym wśród wrażeń i wspomnień. Obraz momentu, który mogę zatrzymać tylko dla siebie – przywołać spod powieki, z umysłu, z zapamiętanego dźwięku, zapachu – ale też spróbować przekazać go innym. Obraz przeżycia estetycznego, które pozostanie po mnie kiedy moja rzeczywistość dawno już przeminie.

Kolekcjonowanie sztuki to nie tylko wielkie obrazy w złotych ramach. To również mniejsze dzieła, które potrafią nas poruszyć i sprawić, że chcemy z nimi obcować na co dzień.

Każde dzieło z tego cyklu jest osobnym obrazem, który może stanowić zaczątek lub kontynuację własnej kolekcji dzieł sztuki.

Szczegółowe informacje na temat akcji: http://leszekharasimowicz.com/other1

30 Wspomnien

, , , , , , , ,

Ten wpis został dodany przez:

- napisał 186 artykułów na www.Malago.pl – Twoje centrum malarstwa.


Profil autora

Oceń ten wpis:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak głosów)
Loading...

Dodaj komentarz

*